Landelijke actiedag Giro555: Ook regionale omroepen doen mee

07-03-2022

De samenwerkende hulporganisaties achter #Giro555 slaan de handen ineen en roepen Nederland op te doneren. Vandaag is de landelijke actie op radio en televisie waarbij geld wordt ingezameld voor de slachtoffers van de oorlog in Oekraïne. De regionale omroepen helpen ook mee. De regionale omroepen belichten lokale initiatieven om geld in te zamelen, zijn een luisterend oor en vertellen de verhalen van (gevluchte) Oekraïners, die nu in de regio verblijven en/of wonen. Ook zenden de regionale omroepen, in deze hele periode, de spots van Giro555 uit.

Auteur: Regionale Publieke Omroep

Gerelateerde berichten

Kom jij ons team versterken? We zoeken een secretaresse

Vind je het heerlijk om in te springen daar waar de drukte is, hou je van planningen en vind je het een uitdaging om agenda’s bij te houden?

01 11 2022

[LUISTER] Dutch Media Week: Podcast over 30 jaar regionale televisie

Luister naar de podcast over 30 jaar regionale televisie met omroeppionier Henny Everts en mediajournalist en schrijver Peter Schavemaker.

18 10 2022

Onderzoek Commissariaat van belang voor versterking lokale journalistiek

“Dat de regionale omroepen zo’n belangrijke rol spelen in de lokale informatievoorziening is een mooie en terechte waardering."

30 09 2022