Rijnmond en drie lokale omroepen maken nieuw radioprogramma

22-08-2019

De regionale omroep Rijnmond slaat de handen ineen met de lokale omroepen Exxact Barendrecht, RTV Albrandswaard en RTV Lansingerland. Vanaf zaterdag 24 augustus maken ze gezamenlijk Zaterdagmiddag Live! Het radioprogramma is op zaterdag van 12:00 uur tot 14:00 uur op de vier zenders tegelijk te beluisteren.

Verslaggevers in de regio
Verslaggevers van de vier omroepen gaan op pad, op zoek naar alles wat de regio zo mooi maakt. Het programma zit vol reportages, leuke muziek, een spel, een uitgaansagenda en natuurlijk live verslag van evenementen. Het presentatie-duo wordt gevormd door Ruud de Boer van Rijnmond met een wisselende collega van Exxact Barendrecht, RTV Lansingerland of RTV Albrandswaard.

Zaterdagmiddag Live!
Vanaf 24 augustus is Zaterdagmiddag Live! iedere zaterdag te beluisteren tussen 12:00 uur en 14:00 uur op Radio Rijnmond 93.4FM, Rijnmond.nl en natuurlijk via de Rijnmond app. Daarnaast is het programma te beluisteren via de radiozenders van Exxact Barendrecht, RTV Albrandswaard en RTV Lansingerland.

 

Ontdek meer

Jongeren over AI in de media: “Transparantie is essentieel” 

Op woensdag 9 juni vond weer een bijeenkomst van het Jongerenpanel Media plaats.D eze keer bij RTV Utrecht.

23 06 2025

Deze zomer bij de regionale omroepen

De dagen worden langer, de zon laat zich de laatste dagen veel zien en de dertien regionale omroepen

19 06 2025

Regio Songfestival Update (juni ’25)

Op zaterdag 1 november organiseert Omroep Gelderland de derde editie van het Regio Songfestival in Arnhem. Het eerste

18 06 2025