Minister Slob reikt Gouden NL Award uit

28-03-2018

De NL Awards zijn de onderscheidingen voor de beste producties van de regionale publieke omroepen. De Minister voor Basis- en Voortgezet Onderwijs en Media maakt een ronde langs de regionale omroepen en deelt tijdens de uitreiking zijn impressies graag met omroepmedewerkers.

Directeur Gerard Schuiteman van koepelorganisatie RPO is blij met de komst van de minister. “Eerder is hij al op de redacties van de regionale omroepen met medewerkers in gesprek gegaan over hoe zij werken en dagelijks bijdragen aan de informatievoorziening in de regio. Door de prijs voor de beste regionale productie van 2017 uit te reiken, benadrukt minister Slob nog eens zijn interesse en betrokkenheid. Dat voelt als een belangrijke steun in de rug voor de regionale omroep”, aldus Schuiteman.

De winnaars van de NL Awards worden bekendgemaakt tijdens het NL Media Event, het jaarlijkse congres voor regionale programmamakers. Op 20 maart zijn de 18 nominaties bekendgemaakt. De categorie overstijgende Gouden NL Award wordt toegekend aan één van de winnaars. Aan de Gouden NL Award is een geldprijs van € 2500,- verbonden.

Ontdek meer

Cultuurstad Arnhem decor voor Regio Songfestival 2025

Na winst van Emma Luca brengt Omroep Gelderland het festival op 1 november naar Musis & Stadstheater Op

23 04 2025

Column Jan Müller (april 2025)

Relatieve rust in de regio Het mediadebat van maandag 14 april in de Tweede Kamer zal de boeken

16 04 2025

Deze maand bij de regionale omroepen

Met de komende paasdagen en herdenkingen in het vooruitzicht komen de dertien regionale omroepen met veel nieuwe content.

16 04 2025