De Regio Vecht Terug

30-03-2018

Als het over regionale journalistiek gaat, is de toon vaak bezorgd. Maar in de regio gebeuren massa’s mooie dingen.

Tijdens het congres De Regio Vecht Terug gaan we de successen vieren, geleerde lessen delen en vooral met een frisse blik naar de toekomst kijken.

Van regionale onderzoeksjournalistiek tot innovatieve start-ups en veelbelovende samenwerkingen.

25 april wordt ook een grootschalig verkiezingsonderzoek naar de invloed van nieuws rondom de gemeenteraadsverkiezingen gepresenteerd en aangeboden aan minister Arie Slob.

De Regio Vecht Terug is een initiatief van het Stimuleringsfonds voor de Journalistiek en wordt georganiseerd in samenwerking met de RPO, de VVOJ, NVJ en NLPO.

Kijk voor het programma en het kopen van tickets op www.regiovechtterug.nl.

Ontdek meer

Cultuurstad Arnhem decor voor Regio Songfestival 2025

Na winst van Emma Luca brengt Omroep Gelderland het festival op 1 november naar Musis & Stadstheater Op

23 04 2025

Column Jan Müller (april 2025)

Relatieve rust in de regio Het mediadebat van maandag 14 april in de Tweede Kamer zal de boeken

16 04 2025

Deze maand bij de regionale omroepen

Met de komende paasdagen en herdenkingen in het vooruitzicht komen de dertien regionale omroepen met veel nieuwe content.

16 04 2025