Programma Regiohelden: Workshops voor medewerkers regionale omroepen

03-03-2022

De regionale publieke omroep organiseert een nieuw rondreizend journalistiek festival: Regiohelden. Een dag met trainingen, workshops en ontmoetingen met professionals uit het vak. Regiohelden is de opvolger van het NL Media Event, dat tot vorig jaar bestond. Regiohelden is een inspirerende netwerk- en trainingsdag voor en door medewerkers van de dertien regionale omroepen. Na een dag vol training en workshops is er ook de uitreiking van de Regiohelden Awards, de jaarlijkse prijzen voor de beste journalistieke producties van de regionale omroepen.

Het programma van Regiohelden is bekend. Er zijn drie rondes met trainingen en workshops over bijvoorbeeld podcasts, storytelling, dronevliegen en analytics. Bekijk het volledige programma. Medewerkers van de dertien regionale omroep kunnen zich via de eigen omroep aanmelden. Voor de talkshow ‘Liefde voor de regio’ worden naast medewerkers van de omroepen (inschrijven via omroep) ook (externe) relaties persoonlijk uitgenodigd.

Inschrijven voor het volledige programma van Regiohelden voor medewerkers van de dertien regionale omroepen is vanaf nu mogelijk en kan tot 24 maart.

Ontdek meer

5 vragen aan Klaske Tameling

Klaske Tameling is directeur-bestuurder bij Omroep Flevoland. Wat zijn de kansen en uitdagingen van de omroep en hoe

15 08 2025

Even voorstellen: Ruben Röben

Jongerencoach Ruben Röben is onlangs bij de RPO gestart in het RPO Jongerenpanel Media. Hij is 49 jaar,

08 08 2025

Reactie op artikel in De Telegraaf van 2 augustus 2025

In een artikel in De Telegraaf van zaterdag 2 augustus 2025 wordt het bereik van de regionale publieke

03 08 2025