Gelderse Presentatoren Regio Songfestival 2025 zijn bekend

03-06-2025

De landelijke finale van het Regio Songfestival op 1 november wordt dit jaar gepresenteerd door Jochem van Gelder, Linda Geerdink en Rik Bronkhorst. Van Gelder, bekend van onder meer Praatjesmakers, Willem Wever en Het Perfecte Plaatje, vormt samen met Omroep Gelderland-presentatoren Geerdink en Bronkhorst het presentatietrio. Geerdink is een vertrouwd gezicht voor Gelderlanders dankzij programma’s op tv en haar online serie Linda breekt UIT!. Bronkhorst is als regioverslaggever dagelijks op zoek naar de mooiste verhalen uit de provincie.

Het Regio Songfestival is een prachtig podium voor muzikaal talent uit alle hoeken van het land,” zegt Van Gelder. “Als kind zat ik al met lijstjes voor de tv bij het Eurovisiesongfestival. Fantastisch dat ik nu zelf, samen met Rik en Linda, zo’n feest mag presenteren. Ik ben er trots op.

Bronkhorst vult aan: “Iedere regio krijgt de kans om te laten zien waar ze voor staan. In Gelderland weten we wel hoe we een feestje moeten bouwen – dat gaan we dit jaar zeker laten zien.”

Geerdink kijkt vooral uit naar de showelementen: “De glitter en glamour maakten vroeger al indruk op me. Ik houd van spektakel, theater en entertainment – daarom ben ik zó blij dat ik onderdeel mag zijn van dit presentatieteam. Samen met het publiek maken we er een onvergetelijke avond van. En ik hoop natuurlijk op een paar heerlijke muzikale uitschieters in het dialect.

V.l.n.r.: Rik Bronkhorst, Linda Geerdink en Jochem van Gelder (foto: Ivo Hutten)

Live-uitzending
De derde editie van het Regio Songfestival belooft opnieuw hét muzikale hoogtepunt van het jaar te worden, met de regio volop in de schijnwerpers. Elke regionale omroep vaardigt een getalenteerde artiest af, met als ultieme doel: de felbegeerde titel in de wacht slepen. De show is op zaterdag 1 november vanaf 20:30 uur live te volgen via de sociale media-, YouTube- en televisiekanalen van de dertien regionale omroepen.

Meer informatie over het Regio Songfestival is te vinden op regiosongfestival.nl.

Het Regio Songfestival wordt georganiseerd door alle dertien regionale omroepen en wordt mede mogelijk gemaakt door Stichting Regionale Publieke Omroep.

Ontdek meer

5 vragen aan Arnoud de Vries (over RTV Oost-programma ‘Familiezaken’)

Overijssel is koploper op het gebied van familiebedrijven. Van alle bedrijven in de provincie is 63% een familiebedrijf.

30 05 2025

Omroep Zeeland-documentaire ‘Lucky Lobster’ wint Europese prijs

De documentaire ‘Lucky Lobster’ van regisseur Els Remijn is vanavond in Barcelona onderscheiden met een ‘Prix CIRCOM Regional’ in de categorie

22 05 2025

Jongerenpanel Media over mentale gezondheid: “Wij weten dat het slecht gaat. Laat zien wat we kunnen doen” 

Op vrijdag 9 mei j.l. kwam het Jongerenpanel Media samen bij Omroep Gelderland in Arnhem. Twintig jongeren uit

22 05 2025