Kom jij ons team versterken? We zoeken een secretaresse

01-11-2022

Vind je het heerlijk om in te springen daar waar de drukte is, hou je van planningen en vind je het een uitdaging om verschillende agenda’s bij te houden? Dan ben jij ‘de vliegende keep’ die we zoeken.

Je ontzorgt en ondersteunt graag en als je anderen goed hebt kunnen helpen, heb jij een top dag. Het up-to-date houden van onze website en databases behoort eveneens tot jouw verantwoordelijkheid. Je handelt telefoontjes en e-mailverkeer af en je zorgt voor het plannen van afspraken van collega’s. Vanuit jouw rol heb je regelmatig contact met collega’s van diverse regionale omroepen.

Meer informatie of solliciteren kan via PUK & LOLA RECRUITMENT.

Auteur: Regionale Publieke Omroep

Gerelateerde berichten

[LUISTER] Dutch Media Week: Podcast over 30 jaar regionale televisie

Luister naar de podcast over 30 jaar regionale televisie met omroeppionier Henny Everts en mediajournalist en schrijver Peter Schavemaker.

18 10 2022

Onderzoek Commissariaat van belang voor versterking lokale journalistiek

“Dat de regionale omroepen zo’n belangrijke rol spelen in de lokale informatievoorziening is een mooie en terechte waardering."

30 09 2022

RPO-begroting 2023: Zeven strategische prioriteiten

De focus ligt o.a. op het transformatielab, de gezamenlijke web- en appomgeving en het opstellen van een journalistieke kwaliteitsrichtlijn.

26 09 2022